PROLO-MED.PL - Przychodnia Rehabilitacyjna Kraków.
facebook

Mateusz Malik - lekarz (ortopedia, traumatologia)

Mateusz Malik - lekarz (ortopedia, traumatologia)

W swojej praktyce lekarskiej skupiam się przede wszystkim na komunikacji z pacjentem oraz rozłożeniu istniejących problemów na czynniki pierwsze, aby znaleźć ich właściwe rozwiązanie.

Wspólnie z pacjentami szczegółowo omawiam dolegliwości aby diagnoza miała charakter całościowy, a pacjent wyszedł z gabinetu w pełni uświadomiony. Szukam indywidualnych rozwiązań i wraz z fizjoterapeutami dążę do poprawy stanu zdrowia pacjentów.

Jako osoba aktywnie uprawiająca sport szczególnie cenię sobie zdrowie fizyczne i moją pasją jest wszystko związane z układem ruchu, jego zaburzeniami oraz sposobami na ich wyleczenie.

W codziennej pracy mam do czynienia z wieloma schorzeniami od ciężkich urazów wielonarządowych przez drobne ortopedyczne jednostki chorobowe po urazy sportowe. Aby w pełni korzystać ze sztuki medycznej stale dokształcam się poprzez liczne szkolenia, kursy, śledzę najnowszą prasę naukową aby być na bieżąco ze światowymi trendami. Chcę zdobywaną wiedzę przekazywać na państwa i razem dążyć do jak najlepszego efektu końcowego podjętej terapii.


Serdecznie zapraszam!