PROLO-MED.PL - Przychodnia Rehabilitacyjna Kraków.
facebook

O Firmie

O Firmie

Powstanie PROLO-MED miało swój początek w marzeniach australijskiego lekarza polskiego pochodzenia – Bogdana Masłowskiego.

Wyemigrował on na Antypody wiele lat temu, gdzie się kształcił i pracował przy użyciu wielu nowych metod. Jego pragnieniem było przenieść kunszt i innowacyjność tych metod na polski grunt, tak żeby zapewnić Polakom światowe standardy terapii. Dlatego też wraz z żoną – Deborah Masłowski otworzyli przychodnię w Polsce, w Krakowie - miejscu gdzie się urodził i dorastał.

Obydwoje zatrudnili w swojej firmie wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, których specjalizacje wzajemnie się uzupełniają, zapewniając tym samym kompleksowość terapii: ciała, umysłu i duszy – tak rzadko w Polsce jeszcze dostępnej, a tak bardzo już cenionej na całym świecie.

Dodatkowo leczenie pacjentów objęli gwarancją jakości, gdzie przywracanie sprawności Pacjentom powierzyli wyłącznie specjalistom, legitymującym się wiedzą, praktyką i doświadczeniem.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną, działającą w ramach założeń CSR, czyli społecznej odpowiedzialności biznesu. W związku z tym oprócz gwarancji jakości oferowanych przez nas usług, bierzemy czynny udział w kształtowaniu najbliższego otoczenia, zajmujemy się wsparciem dla osób potrzebujących, znajdujących się w ciężkiej sytuacji zdrowotnej. Jednocześnie wspieramy akcje dbania o środowisko i kształtowanie świadomości ludzi na temat przetwarzania materiałów na surowiec wtórny (recykling).